Thomas Puskailer bude vystupovať v novej TV šou a teší sa na zaplnené koncerty

Spevákovi Thomasovi Puskailerovi sa mimoriadne darí. Jeho aktuálne turné je také úspešné, že pridáva ďalšie koncerty a navyše získal aj lukratívny televízny job. Od 6. júla ho fanúšikovia uvidia každý štvrtok na TV JOJ v novej relácii Heslo.

Je to zábavná šou so známymi osobnosťami, ktoré budú súťažiť vo dvojiciach a hádať pojem ukrytý na lístku. Dvojice sa budú striedať, no Thomas bude ako hudobný sprievod súčasťou každej relácie. Moderovať bude Milan ‘Junior’ Zimnýkoval.

“Ozvali sa tvorcovia šou a sa spýtali sa, či mám záujem prísť na casting do nového televízneho projektu. Opísali, o čom to bude a rovno sa mi to zapáčilo. Išiel som na casting a vybrali ma. Otestovali si moju slovenčinu, ako spievam a potom sa ohlásili. Povedali mi, že moje čaro je v tom, že mám iný pohľad na slovenské slová, ktoré budú základom šou. Niekedy sa aj pomýlim a poviem slovo, ktoré v slovenčine ani neexistuje. Vždy potom z toho vznikne nejaká sranda,” prezradil natešený Thomas Puskailer.

Thomasov čarovný akcent bol teda podľa autorov relácie Heslo výhodou, no presvedčilo ich najmä to, že krásne čisto spieva. Toto všetko oceňujú aj fanúšikovia mladého umelca. Ukázalo sa to na aktuálnom Po Slovensk(i)y Tour.

“Mal som vypredané – napríklad v Bardejove, či v Michalovciach. To je po prvýkrát, čo sa predali všetky lístky na môj koncert a veľmi si to vážim. Je to to najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Je to iné, ako keď idem na nejaký event, kde hrá viac kapiel. Tu prišli ľudia špeciálne na môj koncert, počúvajú moje pesničky a ich reakcie sú neskutočné,” povedal Thomas Puskailer.

Vďaka tomu zistil, kto sú jeho fanúšikovia. “Je medzi nimi predovšetkým veľa dievčat a žien všetkých vekových kategórií. Na tomto turné im spievam po slovensky a to sa im veľmi páči. Či už sú to pretextované hity zahraničných spevákov, alebo slávne pesničky slovenských kapiel. Na žiadnom koncerte napríklad nesmela chýbať skladba Úsmev od Modusu. Úsmev je totiž súčasťou môjho života, tak táto pieseň ideálne zapadá do turné,” dodal spevák.

Na koncertoch Thomas spieva vlastné piesne, ku ktorým slovenské texty napísal Martin Sarvaš, vrátane aktuálneho singla Čakám na zázrak, ale aj poslovenčené hity zahraničných spevákov ako Justin Bieber, Enrique Iglesias či Sting. Záujem je taký veľký, že Thomas pridáva ďalšie koncerty.

“V každom meste bola iná atmosféra, ale všade bolo úžasne. Napríklad v Prievidzi sa ľudia úplne odviazali, začali tancovať a spievať. Pre mňa to bolo úžasné! V Dunajskej Strede to zas bolo akoby sme bol jedna veľká rodina. Všetky koncerty boli unikátne. Teším sa na ďalšie,” uzvavrel Thomas Puskailer.

Po Slovensk(i)y Tour:

30.6. Nitra, Coffee Tree Friends
01.7. Bojnice, Záhrada mestskej knižnice
15.7. Kúty – U Cugú
16.7. Devínska Nová Ves – Penny coffea
13.8. Nitra, Bearded Brothers bistro
21.9. Dudince, kinosála Diamant

www.hudba.zoznam.sk